Описання місця проведення

Засідання 17 Конференції будуть проходити в залах Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Зали оснащені комп'ютерами та проекторами. До комп'ютерів буде приєднано безпровідний пульт перемикання презентацій (презентер), тому кожен доповідач керуватиме ходом своєї доповіді самостійно в межах виділеного часу. 

Умови проживання

Шановні колеги,

до вашої уваги надається, нарешті, довгоочікувана стаття про умови проживання.

Цього року ми проводимо Конференцію в місті Одеса в районі Аркадія.

Від з/д вокзалу можна йти пішки хвилин 40, але ходять маршрутки – 5-10 хвилин, якщо вийти від платформ одразу справа є зупинка. Маршруток є кілька, тому номери можна буде попитати у місцевих, які з них йдуть через вулицю Генуезьку (або в Аркадію).

Одеський регіональний інститут державного управління надають нам свої чудові зали та кімнати затишного гуртожитку для проведення нашої щорічної конференції. За це ми, організатори, сердечно їм вдячні.

Адреса Інституту – вулиця Генуезька 22 (район Аркадія).

9-поверховий гуртожиток розташований поруч з Інститутом. Бронювання номерів відбуватиметься тільки через вченого секретаря Конференції (Скороход Тетяну, контактна інформація є на сайті).

В гуртожитку є 2- і 3-місні номери. Деякі з них поєднані в блоки по дві кімнати, для яких є спільний душ і туалет. На кожен блок, або в номері, є холодильник і електрочайник (електрочайники є не всюди, хоча обіцяють).

В туалетах має бути туалетний папір (якщо не має, тоді запитуйте на вході до гуртожитку).

До комплекту постільної білизни входить рушничок середнього розміру.

Ціна – 300 грн з людини за добу (поки ціну не затвердили). Якщо учасник матиме бажання жити в 2-місному номері одна, тоді ціна складатиме 600 грн за добу.

В 5-ти хвилинах від гуртожитку знаходиться чудовий парк з великим озером. На березі є хороші дитячі майданчики, канатне містечко і скеледром.

Дорога до моря у мене займала 20-30 хвилин спокійною ходою.

Але половину шляху займає прогулянка по алеї «Аркадія», де починаються різні розваги. Тут ви знайдете різноманітні кав’ярні та Аквапарк. Особливо раджу відвідати маленьку крамничку з морозивом та коктейлями, які працівники роблять у вашій присутності за склом. Раджу спробувати у них чудовий травний чай.

Серед платних пляжів з лівого боку від алеї є один безкоштовний.

По дорозі до алеї «Аркадія» знаходяться багато різних готелів та готельних комплексів. Деякі з них у списку нижче:

Готель Аркадія

Готель Atlantic

Готель Вікторія

Готель Gagarin

Готельний комплекс Odessa

Санаторій Молдова

(поруч є ще готелі, тому з першої фото-мапи, ви зможете піти на карту Google map і знайти готелі самостійно)

Засідання будуть проходити в залах Одеського регіонального інституту державного управління. В залах є ноутбуки та проектори. Кожен доповідач буде самостійно керувати своєю презентацією за допомогою презентерів (лазерна вказівка та дистанційне керування презентацією в одному дивайсі).

На території Інституту в районі залів засідань буде працювати Wi-Fi точка доступу.

Мабуть, це все.

Чекаємо з нетерпінням на зустріч з вами!