Інформація

До вашої уваги

Програма 17 Української конференції з космічних досліджень

А також формат СТЕНДІВ:

   - А1 (розміри вказані нижче);

   - вертикальне розташування

Інформація по поселенню у гуртожитку

1 поверх2 поверх, 3 поверх, 4 поверх, 5 поверх, 6 поверх, 7 поверх, 8 поверх, 9 поверх

Анкета на проживання (сторона 1, сторона 2)

 

17 Українська конференція з космічних досліджень

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі 17-ї Української конференції з космічних досліджень, яка відбудеться в Одесі з 21 до 25 серпня 2017 року.

Мови конференції: українська, англійська, російська

Організаційний внесок: 200 гривень (для громадян України), 10 євро (для гостей з інших країн) та 50 гривень (для студентів та аспірантів; наявність посвідчення вітається)

Плануються наступні тематичні секції:

1. Дослідження ближнього космосу (в тому числі Сонця, сонячно-земних зв’язків, магнітосфери, іоносфери)

2. Космічна біологія, медицина і науки про мікрогравітацію

3. Астрофізичні та космологічні дослідження

4. Прилади, матеріали та технології для космічних досліджень

5. Космічні апарати та системи для космічних досліджень

6. Наземні радіофізичні дослідження космосу

7. Спостереження Землі з космосу

8. (Нова) Перспективні розробки та ідеї космічних місій

Реєстрація учасників буде відкрита на сайті Конференції з 13 березня до 16 червня 2017 року. Реєстрація доповідачів відбуватиметься тільки за умови наявності тез. Вимоги до оформлення знаходяться в розділі ТЕЗИ на сайті Конференції. Крім того, учасники можуть зареєструватися в якості слухачів.

Новина! Під час Конференції проводитиметься ВИСТАВКА «Перспективні космічні технології», де організації або творчі групи зможуть представити експонати (технології, моделі, методи тощо), з метою інформування та пошуку партнерів. Для участі у виставці необхідно надіслати запит Ученому секретарю Конференції (вказавши організацію(ї), склад авторів, ескізи експонату (макет, банер, тощо), необхідну площу та інші вимоги).

На Конференції (Секція 8) передбачається заслуховування доповідей учасників конкурсів перспективних проектів. Згідно з рішенням РКД НАН України, буде організовано КОНКУРС№1(Положення про конкурс) інноваційних ідей та проектів для перспективних космічних місій від молодіжних творчих груп . Крім того, за ініціативою ДП «КБ «Південне» та ІКД буде проведено КОНКУРС№2(Положення про конкурс) ідей щодо корисного навантаження на платформу YuzhSat (положення про Конкурси буде оприлюднено у лютому 2017 року на веб-сайтах Конференції, ІКД , ДКАУ та НАН України).

Планується проведення круглих столів та нарад за конкретними проектами.

З питань організації і проведення Конференції звертайтесь до Ученого секретаря Конференції Скороход Тетяни за поштовою адресою та телефонами, вказаними на сайті: +38 067 719 68 54 і +38 063 451 82 70, ukrainianspaceconf@gmail.com.